Domů > Zprávy > Obsah

2018 Pokrytí Atlanta, GA -YEYANG Stone Waiting Here

Apr 18, 2018

Tímto srdečně vyzýváme vás a Vaše zástupce společnosti, aby navštívili naši stánku na amerických pokrývách od 8. do 11. května 2018. Zde se zde objeví náš horký prodej a nově příchozí. Bylo by nám potěšením, že se na výstavě setkáme.

 

YEYANG STONE Číslo stánku: hala B1-536 / 538/540

Adresa: Georgia World Congress Center Atlanta, GA

Naše hlavní produkty: křemenné desky, křemenné desky, nový mramor, žulové desky
001 COVERINGS 2018 YEYANG.jpg

O krytech 2018

 

Kdy: 8. - 11. května 2018

Kde: Světové kongresové centrum v Georgii, Atlanta, Gruzie, USA

Kamenný materiál: keramika, mramor, žula, přírodní kámen, dlažba a pokrytí a další

F rekvalifikace:   Krytí 2018 se pořádá každoročně.

Měřítko:   Letošní výroční schůzka v Atlantě bude pravděpodobně kolem 25 000   účastníků.

Typ události:   vedoucí mezinárodní veletrh

O rganizer :   Taffy strategie událostí.MIA BSI

5ad6e2be2b982.png

O nás:

Od roku 1993 jsme investovali více než 10 lomů, včetně Castro White Marble, Vermont Grey Marble, Černý ledový kvet Mramor, Žula a travertin. S velkou sílu díky 2 obchodním společnostem a 3 kvalifikovaným a profesionálním továrnám (o celkové ploše přes 60 000 m²) je naším posláním poskytovat vynikající služby s nejvíce konkurenceschopnou cenou a nejkvalitnějšími produkty pro naše zákazníky. Je pro nás velkým potěšením, že mnoho nových zákazníků se stalo našimi pravidelnými partnery a vzájemným růstem s našimi zákazníky v posledních letech.

Máme přístup k mnoha novým čínským mramorovým lomům a nabízíme širokou škálu nejvýnosnějších mramorů vybraných ze stovek lomů. Mnoho nových kuliček z Číny a dalších zemí je uvedeno v naší Nové mramorové základně s rozlohou více než 60 000 metrů čtverečních. Budeme i nadále přinášet všechny druhy nových kuliček, abychom vyhověli různým požadavkům našich zákazníků. Vítejte, pokud se chystáte zakoupit nový materiál z Číny, kontaktujte nás.