Modrá mramorová dlaždice Fantasy Blue Mramor

B lue mramorová dlaždice Fantasy Modrá Mramor Modrá mramorová dlažba Fantasy Blue Mramor má mnoho velikostí.Tento typFantasy Blue Mramor se většinou používá pro vnitřní dlažby nebo venkovní stěny fasády a dlažby. Naše společnost má bohaté zkušenosti s výrobou produktů Fantasy Blue Marble na mnoha countires, a získat ...

Podrobnosti o produktu

B lue mramorové dlaždice Fantasy Blue Mramor

Modrá mramorová dlažba Fantasy Blue Marble má mnoho velikostí.Tento typFantasy Blue Mramor se většinou používá pro vnitřní dlažby nebo venkovní stěny fasády a dlažby. Naše společnost má bohaté zkušenosti s výrobou produktů Fantasy Blue Marble v mnoha zemích a získává mnoho projektů Fantasy Blue Marble na světě.

Materiál je modrá mramorová dlaždice se stabilní kvalitou a plochým povrchem. Dlaždice mohou být řezány mnoha povrchy, leskem, honed atd.

 

Primární barvy: modrá

Typ kamene: Mramor

Země původu: Čína

Dostupná velikost podle požadavku:

Velké desky:

2500upx1300up mm, 2600upx1400upmm, 2400upx1200up mm, 2400upx1300up mm, 2400upx1400up mm, k dispozici na míru

Řezat na velikost:

120/60/30 * 60/30 * 1,5 / 2/3 cm atd

140 * 70 * 2/3 cm nebo něco takového.

deska:

plastové uvnitř + silný mořský dřevěný svazek venku

řezané velikosti:

pěna a kartónová krabička uvnitř + silné plavidla na plavbu s dřevěnými bedněními s vyztuženými pásy venku

Naše výhody:

l Majitel továrny a lomu

Má zkušený inženýr

l Kontrola kvality každého výrobního procesu

l Integrace lomových surovin, první volba výběru všech bloků, 23 let zkušeností nám pomohou vybudovat prémiové bloky kolem všech lomů každý měsíc s přísnými standardy - bez trhliny, jednotného vzoru, velkého / čtvercového rozměru, čistého povrchu.

Specifikace

Modrá mramorová dlaždice Blue Fantasy Mramor pochází z lomu jako bloky, po které byly zpracovány na desky a pak leštěny, aby vytvořily hotové desky. Na první pohled našeho Blue Fantasy Marble Slab je opravdu velkou výzvou pro vaše vizuální přijetí. Rozptýlení modrých fantazijních linií z ramdom dělá celý povrch desky jedinečný a plný uměleckého temperamentu.


Máte-li zájem o naše modré mramorové dlaždice fantasy modrý mramor, uvítáme koupit nebo velkoobchodní slevu produkt od nás. S více než 23 let zkušeností, jsme jedním z profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně. Přijďte a vychutnejte si naše levné ceny a kvalitní služby.
Hot Tags: modrý mramor dlaždice fantasy modrý mramor, Čína, výrobci, dodavatelé, velkoobchod, cena, levné, sleva, koupit
Dotaz

You Might Also Like