Turecký ománský béžový mramor z kamene Dodavatelé & výrobci & Factory & Company

Zaměřila se na výrobu kamenů více než 23 let, Yeyang Stone Factory nyní přináší vysoce kvalitní a konkurenceschopné ceny turkish omani béžový mramor od kamenných dodavatelů & výrobců & továrny & společnosti. Mají přístup k mnoha čínským ...

Podrobnosti o produktu

Zaměřila se na výrobu kamenů více než 23 let, Yeyang Stone Factory nyní přináší vysoce kvalitní a konkurenceschopné ceny turkish omani béžový mramor od kamenných dodavatelů & výrobců & továrny & společnosti. Díky přístupu do mnoha čínských mramorových lomů jsme bohatí na kvalitní materiální zdroje. Ujistěte se, že si koupíte naše levné produkty. K dispozici jsou také vlastní služby a rychlé doručení.

图片 1.jpg

Název: Turecký Ománský béžový mramor z kamene Dodavatelé & výrobci & Factory & Company
1.Factory ceny a vysoké kvality
2. Rychlé dodání a dobré balení
3. Bez rozdílu barev
4.Zaměstnanci a pracovníci týmu QC
5. Zkušenosti při zpracování, návrhu, kontrole kvality, po servisu. atd
6. Více než 20 let zkušeností s výrobou a globálním kamenným trhem.
7.On-stop řešení pro projekty, které šetří peníze a čas.


Naše výhody:
1) vlastní 60 000 m2 továrny
2) vlastní lomy - Castro White New Marble, Victoria Falls Gray Nový mramor, Černý ledový květ New Marble, atd.
3) volné vzorky
4) MIA, SGS, ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000


*Popis materiálu:
1. Rozměry: 260up X 140up, 260up X 160up
Tloušťka: 1,5 cm, 1,6 cm, 1,8 cm, 2 cm

2.Populární povrchové úpravy: leštěné

3.Popular China mramor:
Guangxi bílý mramor, čistý bílý mramor, dřevo bílá / šedá, křišťálově bílé mramor, černý dřevěný mramor, emperador světlo / tmavý, visí šedý mramor, nero marquina mramor, onyx žlutý, Moca béžový mramor, orientální bílý mramor, Zelený mramor, Čína carrara white ect.

4.Popularní import mramoru:
Krém mramor mramor, emperador tmavý mramor, světlý emperador, bílý carrara mramor, Arabesco mramor, Roso Lepanto mramor, Marmara bílý mramor, Volakas mramor, Indie tropický hnědý mramor, Indie tropický zelený mramor, Indie Zelený mramor, Ect.

5.Kvalita řízení:
Máme speciální QC tým pro kontrolu kusů po kusu, abychom zajistili dobrou kvalitu. Pro desky Leštěný stupeň nad 90 stupňů, tolerance tloušťky +/- 1 mm

6.Balení: standardními silnými zámořskými svazky s fumigací;

7. Množství v zásobníku 20 stop: 480 M2 pro tloušťku 2 cm, 320 M2 pro tloušťku 3 cm
Lead Time: Během 15 dnů po obdržení zálohy v 1-4 kontejnerech.
Pokud máte zájem o naše produkty, kontaktujte nás.

Obrázek 4.jpg

Xiamen Yeyang Stone Group je vedoucím kamenným výrobcem založeným v roce 1993, který se nachází v kamenném městě Xiamen & Shuitou.

Máme přístup k mnoha novým čínským mramorovým lomům a nabízíme širokou škálu nejlepších mramorů vybraných ze stovek lomů. Mnoho nových kuliček z Číny a dalších zemí je uvedeno v naší Nové mramorové základně s rozlohou více než 60 000 metrů čtverečních. Budeme i nadále přinášet nové druhy kuliček, abychom vyhověli různým požadavkům našich zákazníků. Vítejte, pokud se chystáte zakoupit nový materiál z Číny, kontaktujte nás.
Obrázky 6 (001) .jpg

FAQ
1.Q: Kde je vaše společnost?
A: Naše společnost se nachází v Xiamen City, Fujian, v Číně. (PSČ: 364004), v blízkosti města Xiamen Číny, můžete nás navštívit z vaší země na mezinárodní letiště Xiamen! Na letiště do hlavního sídla (kancelář společnosti) trvá přibližně 15 minut autem,

2.Q: Kde je port pro přepravu?
Odpověď: Dodáváme produkty přes port Xiamen. Nebo jiné porty závisí na vaší potřebě.

3.Q: Máte službu OEM?
Odpověď: Ano, nabízíme OEM serive.

4.Q: Jaký je váš čas doručení?
Odpověď: Obvykle 15-20 dnů po obdržení 30% depozitu

5.Q: Jak asi vzorek?
A: Vzorek zdarma.


Máte-li zájem o naše turecké omani béžové mramoru od kamenných dodavatelů a výrobců a továrny & společnosti, uvítáme k nákupu nebo velkoobchodu slevový produkt od nás. S více než 23 let zkušeností, jsme jedním z profesionálních výrobců a dodavatelů v Číně. Přijďte si vychutnat naše levné ceny a kvalitní služby.


Hot Tags: Turečtina omani béžový mramor z kamenných dodavatelů a výrobců a továrny & společnosti, Čína, výrobce, dodavatelé, velkoobchod, cena, levné, sleva, koupit
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit