Nový styl Diy žlutý Onyx kámen dřez pro koupelnu s levnou

Nový styl Diy žlutý Onyx kámen dřez pro koupelnu s levnou

Podrobnosti o produktu

Naše tři továrny může nabídnout různé vydlabanou koupelna kamenných umyvadel andamp; povodí...

1). materiál: žula, mramor, onyx, čedič, travertin, vápenec, pískovec atd...
2). velikost andamp; Tvar: Dia400x120mm, 500x360x140mm, 500x390x150mm, 800x390x140mm, 610x330x120mm nebo jako customersand #39; žádost.
3). Maintanence: čištění je snadné. Přidá se několik kapek čistič a opláchněte vodou. Otřete do sucha. Kámen by měl být uzavřeny před použitím pro maximální výkon.
4). dokončení: leštěný, brousek, přírodní rozdělit atd...
5). doba dodání: O 20 dnů po potvrzení objednávky.
(6) výhoda: nejnižší ceny, rychlé dodání a přátelské služby zákazníkům
7). produkt klíčové slovo: umyvadlo Onyx, onyx umyvadlo, umyvadla onyx
8). služby: vlastní velikosti a dokončovací práce jsou vítány, zkušební řád jsme přijatelné
9). aplikace: koupelna, kuchyně, bytové dekorace
10). platební podmínky: 30 % jako vklad, 70 % proti kopie přepravního dokladu e-mailem nebo faxem.

Naše přírodní kamenná umyvadla může nabídnout bezproblémové krásy do kuchyně a koupele a veřejný prostor a náklady na být účinný jako naše sazby je velmi konkurenční. Thereforce, pokud chcete změnit své pocity do vaší koupelny nebo chcete mít nějaký rozdíl s další budovou, hotel nebo veřejný záchody, laskavě zkuste použít přírodní kamenné umyvadlo, ať krásu přírodního kamene vyplnit dekorace!


Cena andamp; Platební podmínky
Cena FOBObchodovatelné
Platební podmínkyT/T, L/C
Ukázka požadavkuPoskytujeme vzorek pro zákazníky bez poplatků a načíst do vašeho kontejneru. Pro nového zákazníka thecourier náklady na vzorku bude být placen Vámi. Společná velikost vzorku je 150x150x10mm, 100x100x10mm.
Záruka kvalityNaše oddělení kontroly kvality je zavedené postupy, přísné a vědecké kontroly kvality. (včetně formaldehydu, barevně lišit, úhlové tolerance a dokončovací tvář). Relevantní záznamy byl dobře zachovalé, která je schválena SGS auditory.
Vítáme vás nebo třetí strana pro kontrolu jakosti před expedicí.
Jsme experted na kamenných výrobků, balení a kontejnery načítání

F Q
1.Q:Whereisyourcompany?
A: naše firma sídlí v městě Xiamen, Fujian, Čína. (PSČ: 364004), v blízkosti Xiamen města Číny, navštívit nás můžete z vaší země na mezinárodní letiště Xiamen! To trvá asi 15 minut autem od letiště na naší provozovně (pobočky)

2.Q:Whereistheshippingport?
A: WeshiptheproductsviaXiamenport.oranyotherportsdependsonyourneed.

3.Q:DoyouhaveOEMservice?
A: Ano, weofferOEMserive.

4. Q:Whatisyourdeliverytime?
A: Usually15-20daysafterreceiving30 % deposite

5. Q:Howaboutsample?
A: Sampleforfree.

Přečtěte si více v naší webstite:www.china-stone-experts.com

O nás:

Od roku 2006, spolu s devíti adospělých #39; vývoj, máme žuly andamp; Římský kamenolom travertinových více než 10 lomy a také jsme se včetně dvou obchodní společnosti a tři továrny, naše továrna je více než 60,000 m⊃2;. Nejen to plus plně smíšený více než 10 továren ve vlastnictví rodiny Yeyang kámen skupin, jsme jediná společnost, která má rodinu, továrny jsou také do travertin, pískovec, umělé kameny, dlažba stone, sochařství výrobky a tak dále.

Naše hlavní produkty:

Nabízíme výrobky z kamene jako žula andamp; Mramorové andamp; Křemen desky, marnost desky, kuchyňské andamp; Koupelna pult, velké desky, řez na velikosti projektu, dlaždice, kámen dřez andamp; Kotliny, ohniště, mozaika, zámková dlažba andamp; Schody, sloupec, sochy, fontány, terénní úpravy položek...
A tak dále a materiály, které používáme jako žula, mramor, čedič, břidlice, pískovec, travertin, břidlice, Quartizite, Umělý kámen... atd.

Proč si nás vybrat?

1. konkurenční cena:

Jako výrobce jsme konkurenceschopné ceny, jako místní dobře známý profesionální dobrou podporu od jiných továren. Jsme byly prodeje do více než 20 zemí pravidelně, kritické trhu a většina cena konkurenceschopná.

2. více produktů:

Naše produkty odrůda je více, includingGranite andamp; Mramorové andamp; Křemen desky, marnost desky, kuchyňské andamp; Koupelna pult, velké desky, řez na velikosti projektu, dlaždice, kámen dřez andamp; Kotliny, ohniště, mozaika, zámková dlažba andamp; Schody, sloupec, sochy, fontány, zahradní zboží... a tak dále. Takže, bez ohledu na to, jaký druh kamene je třeba, i ty, které arenand #39; t v našem katalogu výrobků je najít pro vás také, která je jednou z našich výhod.
jsme jediná společnost, která má rodinu, továrny jsou také do travertin, pískovec, umělé kameny, dlaždič kámen, sochařské výrobky a tak dále.

3. kontrola kvality

Kvalita všech výrobků je pod naší kontrolou striktně, takže jsme mohli ujistit, že co vám nabízíme je vynikající a kvalitní výrobek. Od začátku výroby do zkoumání hotových výrobků, všichni snažíme aby nedošlo k chybám pečlivě.

4. soutěžní služby

Vzhledem k tomu, Specializujeme se na Import a export všech druhů kamene po dlouhou dobu, můžeme nabídnout kompletní servis pro vás. My respektujeme vás, našich zákazníků a své rozhodnutí, ale to doesnand #39; t znamená, jsme wouldnand #39; t poskytují dobré návrhy pro vás. Co se týká týkat; poskytnout, co bychom měli poskytnout.

5. vlastní Design

Pokud couldnand #39; t najít zvláštní specifikace potřebujete, pak nás prosím kontaktujte. Mohli bychom udělat konkrétní produkt má podle vašich požadavků.

Naše úsilí a naši připravovanému #39; podpora make vždy win-win obchod mezi klienty a nás to dělá dál.
Upřímně vítáme nové potenciální klienty, kontaktujte nás, jsme nejen dodávky potřebného materiálu na základě požadované kvalitě s konkurenceschopnou cenou, ale také poskytnout vám příjemné služby prostřednictvím rychlé reakce se konstruktivních řešení.

Uspokojí vás s námi od začátku až do konce!.

Více podrobností:

Naše webové stránky: www.china-stone-experts.com/www.xmyeyang.com/www.xmyiyang.com - viz více na: http://www.china-stone-experts.com/Polished-Yellow-Onyx-Stone-for-Bathroom-Sinks-YQW-HO1004-pd790213.html#sthash.qNR8fiTx.dpuf


Hot Tags: Nový styl Diy žlutý Onyx kámen dřez pro koupelnu s levnou, kamenná umyvadla
Dotaz

You Might Also Like