Levný bazén mramorové mozaiky z mozaiky továrny

Levný bazén mramorové mozaiky z mozaiky továrny

Podrobnosti o produktu


Plavání poolcoping

Běžné rozměry: 300 * 300mm, 300 * 600mm, 400 * 400mm, 400 * 600mm, 600 * 600mm, 600 * 900mm

Tloušťka: 10mm, 15mm, 20mm, 30mm

Barva: černá, modrá šedá

Povrchová úprava: leštěné, přírodní, brousek, bušil bush.

Výrobek

Bazén zvládání

Materiál

břidlice, břidlice, žula, mramor

Commen velikost

600 x 300, 400 x 400, 600x600mm. 16 ~ 20mm THK

Povrchová úprava

přírodní, leštěné, brousek, řezané

Edge

Bullnose, kulaté, ploché, lamilate

MOQ

100 m2

Balíček

Furmigated dřevěných beden


Naše společnost dodávat různé barvy žulová deska, proužky žuly, žulové dlažby, čedičové dlaždice, curbestone, zámková dlažba, obrubníku, břidlice, vápenec, atd.

sortiment zahrnuje:

Desky andamp; dlaždice
Prostředí kámen
Marnost topy andamp; Desky
Pískovec andamp; břidlice
Umělý kámen
Diamond Segment
Kultura kámen
Kompozitní panely
Zával
Náhrobek

Mají získat slovo měsíc pověst, jak jsme nabízeli stálá kvalita s rozumnou cenou.

O nás:
Od roku 2006, spolu s devíti adospělých #39; vývoj, máme žuly andamp; Římský kamenolom travertinových více než 10 lomy a také jsme se včetně dvou obchodní společnosti a tři továrny, naše továrna je více než 60 000 m². Nejen to plus plně smíšený více než 10 továren ve vlastnictví rodiny Yeyang kámen skupin, jsme jediná společnost, která má rodinu, továrny jsou také do travertin, pískovec, umělé kameny, dlažba stone, sochařství výrobky a tak dále.


Naše hlavní produkty:Nabízíme výrobky z kamene jako žula andamp; Mramorové andamp; Křemen desky, marnost desky, kuchyňské andamp; Koupelna pult, velké desky, řez na velikosti projektu, dlaždice, kámen dřez andamp; Kotliny, ohniště, mozaika, zámková dlažba andamp; Schody, sloupec, sochy, fontány, terénní úpravy položek...
A tak dále a materiály, které používáme jako žula, mramor, čedič, břidlice, pískovec, travertin, břidlice, Quartizite, Umělý kámen... atd.

Proč si nás vybrat?
1. konkurenční cena:
Jako výrobce jsme konkurenceschopné ceny, jako místní dobře známý profesionální dobrou podporu od jiných továren. Jsme byly prodeje do více než 20 zemí pravidelně, kritické trhu a většina cena konkurenceschopná.

2. více produktů:
Naše produkty odrůda je více, včetně žulové andamp; Mramorové andamp; Křemen desky, marnost desky, kuchyňské andamp; Koupelna pult, velké desky, řez na velikosti projektu, dlaždice, kámen dřez andamp; Kotliny, ohniště, mozaika, zámková dlažba andamp; Schody, sloupec, sochy, fontány, zahradní zboží... a tak dále. Takže, bez ohledu na to, jaký druh kamene je třeba, i ty, které arenand #39; t v našem katalogu výrobků je najít pro vás také, která je jednou z našich výhod.
jsme jediná společnost, která má rodinu, továrny jsou také do travertin, pískovec, umělé kameny, dlaždič kámen, sochařské výrobky a tak dále.

3. kontrola kvality
Kvalita všech výrobků je pod naší kontrolou striktně, takže jsme mohli ujistit, že co vám nabízíme je vynikající a kvalitní výrobek. Od začátku výroby do zkoumání hotových výrobků, všichni snažíme aby nedošlo k chybám pečlivě.

4. soutěžní služby
Vzhledem k tomu, Specializujeme se na Import a export všech druhů kamene po dlouhou dobu, můžeme nabídnout kompletní servis pro vás. My respektujeme vás, našich zákazníků a své rozhodnutí, ale to doesnand #39; t znamená, jsme wouldnand #39; t poskytují dobré návrhy pro vás. Co se týká týkat; poskytnout, co bychom měli poskytnout.

5. vlastní Design
Pokud couldnand #39; t najít zvláštní specifikace potřebujete, pak nás prosím kontaktujte. Mohli bychom udělat konkrétní produkt má podle vašich požadavků.

Naše úsilí a naši připravovanému #39; podporu, aby vždy výhrou firmy mezi námi a klienty, toto dělá dál.
Upřímně vítáme nové potenciální klienty, kontaktujte nás, jsme nejen dodávky potřebného materiálu na základě požadované kvalitě s konkurenceschopnou cenou, ale také poskytnout vám příjemné služby prostřednictvím rychlé reakce se konstruktivních řešení.

Uspokojí nás od začátku až do konce!.

Další kontaktní údaje:


Naše webové stránky: www.china-stone-experts.com

Naše Facebook:https://www.facebook.com/yeyang.stone.manufacturers
Naše Twitter: https://twitter.com/xmyeyangstone
Naše Youtube:https://www.youtube.com/watch?v=ZnZUAUZB9ck
Naše Google Blog:http://xmyeyangstone.blogspot.com/
Naše Pinterest:https://www.pinterest.com/ChinaCountertop/

Hot Tags: Levný bazén mramorové mozaiky z mozaiky továrny, mramorové mozaiky
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit