Upravené bílé travertinové mozaikové dlaždice pro zdi koupelny

Upravené bílé travertinové mozaikové dlaždice pro zdi koupelny

Podrobnosti o produktu


Bílá travertin mozaikové dlaždice pro dekorace / pozadí


Nástěnné mozaiky, mramorové mozaiky, žulové mozaiky, kamenné mozaiky, dekorativní mozaiky, nástěnné mozaiky, mozaikové dlaždice rysy kamenná mozaika: kapalina a páry důkaz, snadno se čistí, vysokým a nízkým teplotám Easy nainstalovat standardním nástrojem a materiálem mozaika kámen má své jedinečné přírodní vzor.


To nám jemný a elegantní pocit, tak to má silný dekorativní účinek. Kamenná mozaika má různé ostré a vzor, takže vždy nám dává překvapivé při použití v dekorace.


Ale kamenná mozaika je měkký a snadno k sobě, takže je třeba pečlivě chránit.


Kvalifikované pracovníky a přesnou výrobu přísně kontroly jakosti během výroby balení profese podle silných dřevěných beden, dobře chráněné pro dodání pečlivě načítání a upevněte v továrně zkušení zaměstnanci, máme plnou zkušenosti v práci s velkými zákazníky, dobře porozumět požadavkům na kvalitu a poptávky na trhu.


1.material: žula, mramor, křemenec, umělé kameny

2. dostupné barvy: medu Onyx, Emperador tmavě / světle, Carrara bílá, Crystal White, černá Marquina... G654 Čínské Impala černé tmavé Padang, G562 Maple Red, tygří kůži, G682 slunce zlato, Shanxi Black, G603, G640 Luna Pearl, G664 Bainbrook Brown, Spary bílá... Tan Brown, Baltic Brown, tropické Brown, Saphire Brown, Ubatuba, Kašmír bílý, Kashmir Gold, černá Galaxy... Požadované barvy křemene a umělých kamenů.

3. dostupné velikosti: schody: 15x15mm, 20x20mm, 25x25mm, 30x30mm, 50x50mm ostatní požadované velikosti.

4. Tloušťka: 4mm, 8mm, 1cm, 2cm nebo jiné pokud speciálně.

5. povrchová úprava: Leštěné, Honed, Flamed, zkosený zpracovány nebo jiné osoby.

6. náplň: Silné dřevěné bedny naši šikovní pracovníci následuje přísné kontroly kvality od samého začátku až ke konečnému produktu. -Viz více na: http://www.china-stone-experts.com/White-Travertine-Mosaic-Tile-for-Decoration-Background-Wall-pd587015.html#sthash.HwHLAFFO.dpuf


Hot Tags: Upravené bílé travertinové mozaikové dlaždice pro zdi koupelny, mramorové mozaiky
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit