Možnosti kvality béžové Quartz kamenné desky s nejlepší cenou od deska Factory

Křemen je jedním z nejtěžší povrchu zemského, což z něj činí ideální a trvalé možnost pro kuchyňské desky a koupelny marností.

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

Yeyang Stone Group se specializuje na výrobu andamp; Exportování béžová křemen desky / vanity topy / ostrov topy pro rezidenční a komerční projekty s dobrou cenou,
Jsme vedoucí přírodní žuly andamp; křemen desky vývozci z Číny

Křemen je jedním z uzemněn #39; s nejtvrdší povrchy, což z něj činí ideální a trvalé možnost pro kuchyňské desky a koupelny marností. Křemen je neporézní, eco-friendly povrch, který má jedinečnou směsici krásy a funkčnosti, takže je to atraktivní a praktickou volbou pro jakýkoli životní styl

Béžové křemen desky andamp; Marnost top

Křemen desky jsou zpracování křemenný kámen produktu po výrobu desky. Yeyang kamene mohou být zpracovány do různých velikosti a tvaru desky s hranami a díra.

Hlavní produkty

Křemen desky, kuchyňské desky, horní ostrov, koupelna Vanity top, pracovní střecha, káva stůl a shora

Materiál

Umělý kámen (umělý mramor, křemenec, atd)

Oblíbená velikost

Kuchyňské desky

24andquot; x96andquot;-108andquot; 26andquot; x96andquot;-108andquot; 28andquot; x96andquot;-108andquot; 28andquot; x96andquot;-108andquot; atd.

Pracovní deska poloostrov

36andquot; / 39andquot; / 28andquot; x 78andquot; atd.

Pracovní deska ostrov:

36andquot; x84andquot; 36andquot; x96andquot; 36andquot; x108andquot; atd.

CountertopSnack Bar

12andquot; x96andquot; 16andquot; x96andquot; 108andquot; x18andquot; atd.

Panel horní

96andquot; x13andquot;-24andquot;

Koupelna marnost top

25andquot; X22andquot; , 31andquot; x22andquot; 37andquot; X22andquot; , 49andquot; X22, 61andquot; X22andquot; s / bez Keramické umyvadlo. atd.

Tloušťka: 3/4andquot, 1 1/5andquot; 2cm, 2,5 cm, 2 cm + 2 cm, 3 cm atd.

Uvítáme vlastní quartz barva a odpovídající služby

Křemen je jedním z uzemněn #39; s nejtvrdší povrchy, což z něj činí ideální a trvalé možnost pro kuchyňské desky a koupelny marností. Křemen je neporézní, eco-friendly povrch, který má jedinečnou směsici krásy a funkčnosti, takže je to atraktivní a praktická volba pro každý životní styl.
* Tvaru oblouku deska vypadá tak dokonale.
Arc-shaped countertop looks so perfect. 0011
* Lamino leštěné hrany. Můžete najít spoj? Jsme jen skrýt kloubu.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0012
* Je broušená45° úhel hrany sesazenka, ale kloub je neviditelný, takže dokonalé jako integrované.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0013
Profil okraje pracovní desky YEYANG
Countertops EDGE-PROFILE
Jak fungujeme?-YEYANG
how we work-yeyang_01

Vás vítá na Xiamen Yeyang Stone Group. Jsme kamenné továrny, která se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou China.For více než 23 let, co jsme vystudovali na kámen výroba.

Xiamen Yeyang Stone Group je přední výrobce kamenné založena v roce 1993 se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou andamp; Nantong město nedaleko Šanghaje.

Jako skupina není YEYANG mít pouze vlastní 3 závody, ale i skupiny s více než 20 rodinná továren. Od roku 1993 jsme investovali více než 10 lomy, včetně bílé lámaný mramor, šedá lámaný mramor, černá lámaný mramor, žula a travertin.

S velkou sílu na základě 2 obchodování companiesandamp; 3 kvalifikovaných a profesionálních továrnách (s celkovou plochou více než 60 000 m²), jeden z velkých továrny je speciálně pro křemen desky a marnost topy, které jsou většinou pro vývozní trhy; a jedna továrna na výrobu žulové desky a řezané na určitý rozměr, deska stolu s 4 gangsaw; Poslední nová továrna v městě Nan Tong poblíž Šanghaje je usazen v 2014 zpracování mramoru, mramorová deska, projekt nařezané na míru.

Jsme přístup k mnoha nových čínských mramorové lomy a my nabízí široké výběry většina prémiových kuličky vybrané ze stovek lomů. Mnoho nových kuličky z Číny a jiných zemí jsou uvedeny v naší nové základny mramoru, s rozlohou více než 60.000 čtverečních metrů. Budeme i nadále všechny druhy nových kuličky pro různé požadavky našich zákazníků. Vítejte na nás obrátit, pokud jste GONING svatební zakoupení jakéhokoliv nového materiálu z Číny.

Naším posláním je poskytovat vynikající služby s nejvíce konkurenceschopnou cenu a nejlepší kvalitu výrobků pro naše zákazníky. Je nám velkým potěšením vidět mnoho nových zákazníků se naše stálé partnery a vzájemný růst s našimi zákazníky v posledních letech.

Uspokojí vás s námi od začátku až do konce!.

S zaměřuje na kámen výroba více než 23 let, Yeyang kámen továrny nyní přináší vysokou kvalitu a příznivou cenu kvalitní béžové quartz kamenné desky možnosti s nejlepší cenou od Pultová factory. Mít přístup k mnoha čínských mramorové lomy, jsme bohaté na kvalitní materiálové zdroje. Prosím spolehnout, koupit naše levné produkty. Také jsou k dispozici také přizpůsobené služby a rychlé dodání.

Hot Tags: kvalitní béžové quartz kamenné desky možnosti s nejlepší cenou od Pultová factory, levné, ceny
Dotaz

You Might Also Like