Inženýrské křemene barvy desky na prodej pro koupelny a kuchyně

pracovní deska / counter klíčová slova: žulové desky, mramorové desce, kithchen desky, Laminátové desky, koupel marnost topy ect.

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

Model NO.:YQW-QC100641
Typ: Fenolická deska
Materiál: žula
Povrchová úprava: leštěné
Barva: bílá
Použití: kuchyň, koupelna, Hotel, komerční
Zatížení-ložiska: Heavy
Lemování: Bullnose
Funkce: Multi-funkce
Tloušťka: 2 cm...
Velikost: 25 Pultová 1/2andquot; X96andquot; 26andquot; X96andquot; 25 1/2andquot; X108andquot; 26 1/2andquot; X108andquot;
Edge zpracování: Bullnose, zkosení, kolo, DuPont, žlábkovnice Bull
Dostupné barvy: červená, bílá, černá, žlutá
Thinckness:12 mm, 18 mm, 10 mm, 15 mm, 2 mm

Exportní trhy: globální

Další informace.

Známka: RR
Balení: plastové Film a pěnové, dřevěné bedně
Standardní: CE
Původ: Čína
HS kód: 6810199000

Výrobní kapacita: 2000 m 2/měsíc

Popis výrobku

pracovní deska / counter klíčová slova: žulové desky, mramorové desce, kithchen desky, Laminátové desky, koupel marnost topy ect.

* Tvaru oblouku deska vypadá tak dokonale.
Arc-shaped countertop looks so perfect. 0011
* Lamino leštěné hrany. Můžete najít spoj? Jsme jen skrýt kloubu.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0012
* Je broušená45° úhel hrany sesazenka, ale kloub je neviditelný, takže dokonalé jako integrované.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0013
Profil okraje pracovní desky YEYANG
Countertops EDGE-PROFILE
Jak fungujeme?-YEYANG
how we work-yeyang_01

Vás vítá na Xiamen Yeyang Stone Group. Jsme kamenné továrny, která se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou China.For více než 23 let, co jsme vystudovali na kámen výroba.

Xiamen Yeyang Stone Group je přední výrobce kamenné založena v roce 1993 se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou andamp; Nantong město nedaleko Šanghaje.

Jako skupina není YEYANG mít pouze vlastní 3 závody, ale i skupiny s více než 20 rodinná továren. Od roku 1993 jsme investovali více než 10 lomy, včetně bílé lámaný mramor, šedá lámaný mramor, černá lámaný mramor, žula a travertin.

S velkou sílu na základě 2 obchodování companiesandamp; 3 kvalifikovaných a profesionálních továrnách (s celkovou plochou více než 60 000 m²), jeden z velkých továrny je speciálně pro křemen desky a marnost topy, které jsou většinou pro vývozní trhy; a jedna továrna na výrobu žulové desky a řezané na určitý rozměr, deska stolu s 4 gangsaw; Poslední nová továrna v městě Nan Tong poblíž Šanghaje je usazen v 2014 zpracování mramoru, mramorová deska, projekt nařezané na míru.

Jsme přístup k mnoha nových čínských mramorové lomy a my nabízí široké výběry většina prémiových kuličky vybrané ze stovek lomů. Mnoho nových kuličky z Číny a jiných zemí jsou uvedeny v naší nové základny mramoru, s rozlohou více než 60.000 čtverečních metrů. Budeme i nadále všechny druhy nových kuličky pro různé požadavky našich zákazníků. Vítejte na nás obrátit, pokud jste GONING svatební zakoupení jakéhokoliv nového materiálu z Číny.

Naším posláním je poskytovat vynikající služby s nejvíce konkurenceschopnou cenu a nejlepší kvalitu výrobků pro naše zákazníky. Je nám velkým potěšením vidět mnoho nových zákazníků se naše stálé partnery a vzájemný růst s našimi zákazníky v posledních letech.

Uspokojí vás s námi od začátku až do konce!.

Že byl zaměřen na kámen výroba více než 23 let, Yeyang kámen továrny nyní přináší vysokou kvalitu a příznivou cenu inženýrské bílý křemen barvy desky na prodej pro koupelny a kuchyně. Mít přístup k mnoha čínských mramorové lomy, jsme bohaté na kvalitní materiálové zdroje. Prosím spolehnout, koupit naše levné produkty. Také jsou k dispozici také přizpůsobené služby a rychlé dodání.

Hot Tags: inženýrské bílý křemen desky barvy na prodej pro koupelny a kuchyně, levné, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit