Černý křemen desky pracovních desek pro kuchyňské linky s nejlepší ceny

Křemen kuchyňské & koupelna topy, přizpůsobené velikosti a formě lze zajistit odpovídajícím způsobem.

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

Křemen kuchyňské andamp; koupelnové desky, přizpůsobené velikosti a tvar lze zajistit odpovídajícím způsobem.
Velikost:96andquot; x26andquot; 108andquot; x26andquot; 96andquot; x36andquot; 58andquot; x22andquot; 31andquot; x22andquot; 43andquot; x22andquot; 61andquot; x22andquot; 37andquot; x22andquot; 25andquot; x22andquot; atd., vlastní velikost je vítán.
opracování hranzmírnil, plný bullnosed, plochý okraj, bullnosed, oggee okraj, lanminated okraje, okraje Dupont, vodopád, atd. Povrch lze zařídit dle klientem #39; s žádost.
Tloušťka3/4andquot; (2cm), 1 1/4andquot; atd
Použití:Hotel obytné, byt kuchyň horní a koupelna marnost topy
Balení:zámořské dřevěné dřevěné bedně
Platební podmínky:T/T,30% jako vklad vyplacen proti B/L kopie
Čas dodáníTo záleží na množství objednávky. Obvykle 15-20 dní za kontejner po vkladu.
TrhAmerika, Europ, Střední východ, Austrálie, jižní východ Asiaand tak dále.
Také můžeme dodat kuchyni andamp; marnost top z přírodního kamene barvy: G603, G640, G664, G687, G562, G654, G617, G614, Čína zelené, javor červený, G383, g681, g439, g435, absolutní černá, Čína juparana, Multicolor red, Blue pearl, Emperald perly, mysteriózním fiorito, mysteriózním santa cecilia, motýl zelený, černý, Angola Antique brown a tak dále.
Proč si nás vybrat?
(1) vybrat Quanzhou, Čína.
(2) více než 25 let zkušeností
3) nejvíce konkurenceschopné ceny, kvalitní a rychlé dodací lhůty.
(4) dobře a zkušený management, výhradně kvalitní, ovládání systému. Každý z vaší objednávky přísně kontrolována našimi zkušenými kolegy QC.
(5) nejlepší služby

* Tvaru oblouku deska vypadá tak dokonale.
Arc-shaped countertop looks so perfect. 0011
* Lamino leštěné hrany. Můžete najít spoj? Jsme jen skrýt kloubu.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0012
* Je broušená45° úhel hrany sesazenka, ale kloub je neviditelný, takže dokonalé jako integrované.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0013
Profil okraje pracovní desky YEYANG
Countertops EDGE-PROFILE
Jak fungujeme?-YEYANG
how we work-yeyang_01

Vás vítá na Xiamen Yeyang Stone Group. Jsme kamenné továrny, která se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou China.For více než 23 let, co jsme vystudovali na kámen výroba.

Xiamen Yeyang Stone Group je přední výrobce kamenné založena v roce 1993 se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou andamp; Nantong město nedaleko Šanghaje.

Jako skupina není YEYANG mít pouze vlastní 3 závody, ale i skupiny s více než 20 rodinná továren. Od roku 1993 jsme investovali více než 10 lomy, včetně bílé lámaný mramor, šedá lámaný mramor, černá lámaný mramor, žula a travertin.

S velkou sílu na základě 2 obchodování companiesandamp; 3 kvalifikovaných a profesionálních továrnách (s celkovou plochou více než 60 000 m²), jeden z velkých továrny je speciálně pro křemen desky a marnost topy, které jsou většinou pro vývozní trhy; a jedna továrna na výrobu žulové desky a řezané na určitý rozměr, deska stolu s 4 gangsaw; Poslední nová továrna v městě Nan Tong poblíž Šanghaje je usazen v 2014 zpracování mramoru, mramorová deska, projekt nařezané na míru.

Jsme přístup k mnoha nových čínských mramorové lomy a my nabízí široké výběry většina prémiových kuličky vybrané ze stovek lomů. Mnoho nových kuličky z Číny a jiných zemí jsou uvedeny v naší nové základny mramoru, s rozlohou více než 60.000 čtverečních metrů. Budeme i nadále všechny druhy nových kuličky pro různé požadavky našich zákazníků. Vítejte na nás obrátit, pokud jste GONING svatební zakoupení jakéhokoliv nového materiálu z Číny.

Naším posláním je poskytovat vynikající služby s nejvíce konkurenceschopnou cenu a nejlepší kvalitu výrobků pro naše zákazníky. Je nám velkým potěšením vidět mnoho nových zákazníků se naše stálé partnery a vzájemný růst s našimi zákazníky v posledních letech.

Uspokojí vás s námi od začátku až do konce!.

Yeyang kámen továrny s zaměřuje na kámen výroba více než 23 let, a přináší vysokou kvalitu a konkurenceschopné ceny černý křemen desky desek pro kuchyňské linky s nejlepší ceny. Mít přístup k mnoha čínských mramorové lomy, jsme bohaté na kvalitní materiálové zdroje. Prosím spolehnout, koupit naše levné produkty. Také jsou k dispozici také přizpůsobené služby a rychlé dodání.

Hot Tags: černý křemen desky pracovních desek pro kuchyňské linky s nejlepší ceny, levné, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit