Nejlepší ceny na křemen kamenné desky pro koupelny marností

Jméno: Inženýrství Stone / quartz marnost topy pro koupelny, Quartz marnost topy, Quartz koupelnové desky, marnost top křemenem. Přizpůsobené křemen desky. Standardní nebo vlastní horní Quartz kuchyň a koupelna marnost.

Podrobnosti o produktu

Že byl zaměřen na kámen výroba více než 23 let, Yeyang kámen továrny nyní přináší vysokou kvalitu a konkurenceschopné ceny nejlepší ceny na křemen kamenné desky pro koupelny marností. Mít přístup k mnoha čínských mramorové lomy, jsme bohaté na kvalitní materiálové zdroje. Prosím spolehnout, koupit naše levné produkty. Také jsou k dispozici také přizpůsobené služby a rychlé dodání.

Jméno: nejlepší ceny na křemen kamenné desky pro koupelny marností

(1) název: Inženýrství Stone / quartz marnost topy pro koupelny, Quartz marnost topy, Quartz koupelnové desky, marnost top křemenem. Přizpůsobené křemen desky. Standardní nebo vlastní horní Quartz kuchyň a koupelna marnost.

(2) hot velikost: 61andquot; / 49andquot; / 37andquot; / 31andquot; / 55andquot; x 22andquot; nebo vlastní. Tloušťka: 3/4andquot; 2cm

(3) dokončení: kulaté hrany, zkosené hrany, bullnosed okraj, žlábkovnice okraje atd.
(4) populární quartz barva pro volbu: béžová, bílá, žlutá, modrá, červená, černá, světle šedá, tmavě šedá atd. Křemen Pokud máte vzorek, můžete přizpůsobit jej pro vás.
5) naše výhoda: více než 15 let zkušeností při výrobě žulové desky a více než 5 let zkušeností v oblasti zhotovení křemen desky andamp; marnost topy s vlastní továrny v Číně.

(6) balení: polstrovaný s plastovou fólií, pak do dřevěných beden. Připevněn ocelový řemínek aby bylo více v bezpečí při přepravě. (7) kapacita: O 30 kontejnerů měsíčně. (8) platební podmínky: T/T, 30 % zálohu, zbytek platí proti B/Lcopy. Nebo LC mohou být vyjednávání. .


Jsme se specializuje na výrobu andamp; Export quartzcountertop / marnost top / ostrov top wash basin forresidential a komerční projekty s dobrou cenou.


Specifikace:

Křemen je jedním z uzemněn #39; s nejtvrdší povrchy, což z něj činí ideální a trvalé možnost pro kuchyňské desky a koupelny marností. Křemen je neporézní, eco-friendly povrch, který má jedinečnou směsici krásy a funkčnosti, takže je to atraktivní a praktická volba pro každý životní styl.


Umělé / křemenec
Umělý křemen je syntetizován s vysokou čistotu kyselinou promytý 93 % křemene, 7 % polymerového materiálu a malé množství anorganických pigmentů, pod podmínkou, vakuové a prostřednictvím heterogenních materiálové technologie.
0Tento materiál se nazývá umělý kámen Quartz, má k dispozici řadu funkcí s povrchem pevných látek:
1 přírodní krásy: umělé Quartz je vyroben z více než 90 % křemene. Přírodní křemen v umělé Quartz přináší výrazný hloubku, brilantní jas, záblesk záře a v pohodě, solidní pocit jedinečného přírodního kamene.
2. skvrny odpor: umělé Quartz je bez pórů vzduchu a proto je vysoce odolné proti skvrnám od kávy, vína, čaje, ovocné šťávy, olivový olej, make-up a mnoha dalších výrobcích pro domácnost.
3 tepelná odolnost: vydrží to omezené vystavení teplu bez pálení nebo popálení. Požár zapálenou nebude mar umělým Quartz.
4.Strength: Umělý křemen má čtyřikrát větší pevnost v ohybu žuly, takže je méně náchylné k lámání a praskání během přepravy a montáže.
5. bez rozdílu barvy: barva umělých Quartz neblednou a nemění. S plně automatické řízené zařízení je vysoká míra konzistentní barvy standard. V naší vnitřní každodenním životě umělé Quartz nebude slábnout a ztráta lesk kvůli oxidaci, stárnutí, eroze nebo dotyku horké produkty.
6. žádné záření: umělé Quartz nemá žádný vedlejší účinek přímo dotýkat potravin a tělo. Je to zelené prostředí bez žádné záření. Umělý křemen je vhodný pro kuchyňské desky, podlahové dlaždice, obkládacích dlaždic a tak dále.
1Produkt:Umělé křemenec
2Materiály:Vysoká čistota kyselinou promytý 93 % křemene, 7 % polymerového materiálu a malé množství anorganických pigmentů
3Barva:Bílá, černá, červená, zelená, modrá, šedá, hnědá, založit na vzorky.
4Velikost:(a)-Velikost desky: 3050x1450mm, 3050x1250mm,
(b) - Cut - na-velikost: 1200x1200mm, 800x800mm, 1200x800mm, 600x600mm, 300x300mm, 300x600mm
a jiné ne standardní panely velikost.
(c)-pracovní deska: 48 * 26andquot;. 70 * 26andquot; 78 * 26andquot; 96andquot; x26andquot; 108andquot; x26andquot;
(d)-ostrov: 72andquot; x36andquot; 96andquot; x36andquot; 96andquot; x40andquot; 108andquot; x44andquot;
(e)-Vanity top: 22andquot; x25andquot; 22andquot; x31andquot; 22andquot; x37andquot; 22andquot; x49andquot; 22andquot; x61andquot; 22andquot; x73andquot;
5Tloušťka:12mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm
6Dokončení:(a)-povrchová úprava: leštěné, brousek, starožitný, abrazivní tryskání
(b)-straně dokončení: plochý, Easted, Stránka s obrázky od, zkosení, žlábkovnice Bullnose, plný Bullnose.
7Ideální použití:desky, kuchyňské desky, koupelna vanity top, pracovní desky, praní prádla, stolní desky, lavice top, ostrov topy,
Bar topy, backsplashes, sprchovými kouty vana obklopuje, stěny dlaždice, obklady, podlahové dlaždice; a také používaných
pro letiště, metro, nákupní centrum, hotel.
8Balení:(a) - desky: 15 - 20ks balení v seaworth svazku (po funmigation)
(b) - Cut - k-rozměr: 60-80ks balení v bednách seaworth (po funmigation)
(c)-Pultová, Vanity top: 12-25ks pack v seaworth beden, každá povrchu přikryjeme folii PE (po fumiation)
(d) schodiště krok: 80-120ks balení v seaworth beden, každá 1015ks balík (po funmigation)

* Tvaru oblouku deska vypadá tak dokonale.
Arc-shaped countertop looks so perfect. 0011
* Lamino leštěné hrany. Můžete najít spoj? Jsme jen skrýt kloubu.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0012
* Je broušená45° úhel hrany sesazenka, ale kloub je neviditelný, takže dokonalé jako integrované.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0013

Vás vítá na Xiamen Yeyang Stone Group. Jsme kamenné továrny, která se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou China.For více než 23 let, co jsme vystudovali na kámen výroba.

Xiamen Yeyang Stone Group je přední výrobce kamenné založena v roce 1993 se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou andamp; Nantong město nedaleko Šanghaje.

Jako skupina není YEYANG mít pouze vlastní 3 závody, ale i skupiny s více než 20 rodinná továren. Od roku 1993 jsme investovali více než 10 lomy, včetně bílé lámaný mramor, šedá lámaný mramor, černá lámaný mramor, žula a travertin.

S velkou sílu na základě 2 obchodování companiesandamp; 3 kvalifikovaných a profesionálních továrnách (s celkovou plochou více než 60 000 m²), jeden z velkých továrny je speciálně pro křemen desky a marnost topy, které jsou většinou pro vývozní trhy; a jedna továrna na výrobu žulové desky a řezané na určitý rozměr, deska stolu s 4 gangsaw; Poslední nová továrna v městě Nan Tong poblíž Šanghaje je usazen v 2014 zpracování mramoru, mramorová deska, projekt nařezané na míru.

Jsme přístup k mnoha nových čínských mramorové lomy a my nabízí široké výběry většina prémiových kuličky vybrané ze stovek lomů. Mnoho nových kuličky z Číny a jiných zemí jsou uvedeny v naší nové základny mramoru, s rozlohou více než 60.000 čtverečních metrů. Budeme i nadále všechny druhy nových kuličky pro různé požadavky našich zákazníků. Vítejte na nás obrátit, pokud jste GONING svatební zakoupení jakéhokoliv nového materiálu z Číny.

Naším posláním je poskytovat vynikající služby s nejvíce konkurenceschopnou cenu a nejlepší kvalitu výrobků pro naše zákazníky. Je nám velkým potěšením vidět mnoho nových zákazníků se naše stálé partnery a vzájemný růst s našimi zákazníky v posledních letech.

Uspokojí vás s námi od začátku až do konce!.


Hot Tags: Nejlepší ceny na křemen kamenné desky pro koupelny marností, levné, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit