Krásné bílé Calacatta křemen Kuchyňské pracovní desky s nízkými náklady

My se specializujeme na výrobu & export calacatta bílý křemen desky / marnost top / ostrov top umyvadlo pro rezidenční a komerční projekty s dobrou cenou.

Podrobnosti o produktu

Podrobnosti o produktu

Jsme se specializuje na výrobu andamp; Export quartzcountertop calacatta bílá / marnost top / ostrov top wash basin forresidential a komerční projekty s dobrou cenou.
Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory
Specifikace:
Křemen je jedním z uzemněn #39; s nejtvrdší povrchy, což z něj činí ideální a trvalé možnost pro kuchyňské desky a koupelny marností. Křemen je neporézní, eco-friendly povrch, který má jedinečnou směsici krásy a funkčnosti, takže je to atraktivní a praktická volba pro každý životní styl.
* Tvaru oblouku deska vypadá tak dokonale.
Arc-shaped countertop looks so perfect. 0011
* Lamino leštěné hrany. Můžete najít spoj? Jsme jen skrýt kloubu.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0012
* Je broušená45° úhel hrany sesazenka, ale kloub je neviditelný, takže dokonalé jako integrované.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0013

Umělé / křemenec
Umělý křemen je syntetizován s vysokou čistotu kyselinou promytý 93 % křemene, 7 % polymerového materiálu a malé množství anorganických pigmentů, pod podmínkou, vakuové a prostřednictvím heterogenních materiálové technologie.
0Tento materiál se nazývá umělý kámen Quartz, má k dispozici řadu funkcí s povrchem pevných látek:
1 přírodní krásy: umělé Quartz je vyroben z více než 90 % křemene. Přírodní křemen v umělé Quartz přináší výrazný hloubku, brilantní jas, záblesk záře a v pohodě, solidní pocit jedinečného přírodního kamene.
2. skvrny odpor: umělé Quartz je bez pórů vzduchu a proto je vysoce odolné proti skvrnám od kávy, vína, čaje, ovocné šťávy, olivový olej, make-up a mnoha dalších výrobcích pro domácnost.
3 tepelná odolnost: vydrží to omezené vystavení teplu bez pálení nebo popálení. Požár zapálenou nebude mar umělým Quartz.
4.Strength: Umělý křemen má čtyřikrát větší pevnost v ohybu žuly, takže je méně náchylné k lámání a praskání během přepravy a montáže.
5. bez rozdílu barvy: barva umělých Quartz neblednou a nemění. S plně automatické řízené zařízení je vysoká míra konzistentní barvy standard. V naší vnitřní každodenním životě umělé Quartz nebude slábnout a ztráta lesk kvůli oxidaci, stárnutí, eroze nebo dotyku horké produkty.
6. žádné záření: umělé Quartz nemá žádný vedlejší účinek přímo dotýkat potravin a tělo. Je to zelené prostředí bez žádné záření. Umělý křemen je vhodný pro kuchyňské desky, podlahové dlaždice, obkládacích dlaždic a tak dále.
1Produkt:Umělé křemenec
2Materiály:Vysoká čistota kyselinou promytý 93 % křemene, 7 % polymerového materiálu a malé množství anorganických pigmentů
3Barva:Bílá, černá, červená, zelená, modrá, šedá, hnědá, založit na vzorky.
4Velikost:(a)-Velikost desky: 3050x1450mm, 3050x1250mm,
(b) - Cut - na-velikost: 1200x1200mm, 800x800mm, 1200x800mm, 600x600mm, 300x300mm, 300x600mm
a jiné ne standardní panely velikost.
(c)-pracovní deska: 48 * 26andquot;. 70 * 26andquot; 78 * 26andquot; 96andquot; x26andquot; 108andquot; x26andquot;
(d)-ostrov: 72andquot; x36andquot; 96andquot; x36andquot; 96andquot; x40andquot; 108andquot; x44andquot;
(e)-Vanity top: 22andquot; x25andquot; 22andquot; x31andquot; 22andquot; x37andquot; 22andquot; x49andquot; 22andquot; x61andquot; 22andquot; x73andquot;
5Tloušťka:12mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm
6Dokončení:(a)-povrchová úprava: leštěné, brousek, starožitný, abrazivní tryskání
(b)-straně dokončení: plochý, Easted, Stránka s obrázky od, zkosení, žlábkovnice Bullnose, plný Bullnose.
7Ideální použití:desky, kuchyňské desky, koupelna vanity top, pracovní desky, praní prádla, stolní desky, lavice top, ostrov topy,
Bar topy, backsplashes, sprchovými kouty vana obklopuje, stěny dlaždice, obklady, podlahové dlaždice; a také používaných
pro letiště, metro, nákupní centrum, hotel.
8Balení:(a) - desky: 15 - 20ks balení v seaworth svazku (po funmigation)
(b) - Cut - k-rozměr: 60-80ks balení v bednách seaworth (po funmigation)
(c)-Pultová, Vanity top: 12-25ks pack v seaworth beden, každá povrchu přikryjeme folii PE (po fumiation)
(d) schodiště krok: 80-120ks balení v seaworth beden, každá 1015ks balík (po funmigation)
YEYANG Stone balení andamp; Načítání
packing-loading -yeyang stone factory
Profil okraje pracovní desky YEYANG
Countertops EDGE-PROFILE
Jak fungujeme?-YEYANG
how we work-yeyang_01
NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
1. Q:Whereisyourcompany?
A: naše firma sídlí v městě Xiamen, Fujian, Čína. (PSČ: 364004), v blízkosti Xiamen města Číny, navštívit nás můžete z vaší země na mezinárodní letiště Xiamen! To trvá asi 15 minut autem od letiště na naší provozovně (pobočky)
2.Q:Whereistheshippingport?
A: WeshiptheproductsviaXiamenport.oranyotherportsdependsonyourneed.
3.Q:DoyouhaveOEMservice?
A: Ano, weofferOEMserive.
4. Q:Whatisyourdeliverytime?
A: Usually15-20daysafterreceiving30 % deposite
5. Q:Howaboutsample?
A: Sampleforfree.
Přečtěte si více v naší webstite:www.china-stone-experts.comFree Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory
Proč si nás vybrat?
1. konkurenční cena:
Jako výrobce jsme konkurenceschopné ceny, jako místní dobře známý profesionální dobrou podporu od jiných továren. Jsme byly prodeje do více než 20 zemí pravidelně, kritické trhu a většina cena konkurenceschopná.
2. více produktů:
Naše produkty odrůda je více, includingGranite andamp; Mramorové andamp; Křemen desky, marnost desky, kuchyňské andamp; Koupelna pult, velké desky, řez na velikosti projektu, dlaždice, kámen dřez andamp; Kotliny, ohniště, mozaika, zámková dlažba andamp; Schody, sloupec, sochy, fontány, zahradní zboží... a tak dále. Takže, bez ohledu na to, jaký druh kamene je třeba, i ty, které arenand #39; t v našem katalogu výrobků je najít pro vás také, která je jednou z našich výhod.
jsme jediná společnost, která má rodinu, továrny jsou také do travertin, pískovec, umělé kameny, dlaždič kámen, sochařské výrobky a tak dále.
3. kontrola kvality
Kvalita všech výrobků je pod naší kontrolou striktně, takže jsme mohli ujistit, že co vám nabízíme je vynikající a kvalitní výrobek. Od začátku výroby do zkoumání hotových výrobků, všichni snažíme aby nedošlo k chybám pečlivě.
4. soutěžní služby
Vzhledem k tomu, Specializujeme se na Import a export všech druhů kamene po dlouhou dobu, můžeme nabídnout kompletní servis pro vás. My respektujeme vás, našich zákazníků a své rozhodnutí, ale to doesnand #39; t znamená, jsme wouldnand #39; t poskytují dobré návrhy pro vás. Co se týká týkat; poskytnout, co bychom měli poskytnout.
5. vlastní Design
Pokud couldnand #39; t najít zvláštní specifikace potřebujete, pak nás prosím kontaktujte. Mohli bychom udělat konkrétní produkt má podle vašich požadavků.
Naše úsilí a naši připravovanému #39; podpora make vždy win-win obchod mezi klienty a nás to dělá dál.
Upřímně vítáme nové potenciální klienty, kontaktujte nás, jsme nejen dodávky potřebného materiálu na základě požadované kvalitě s konkurenceschopnou cenou, ale také poskytnout vám příjemné služby prostřednictvím rychlé reakce se konstruktivních řešení.
Uspokojí vás s námi od začátku až do konce!.
Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory


Hot Tags: Krásné bílé Calacatta křemen Kuchyňské pracovní desky s nízkými náklady, křemen desky
Dotaz

You Might Also Like