Shanxi černé žulové desky na prodej pro koupelnu s levnou

Shanxi Black žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, ostrov desky, barové desky, stolní desky, pracovní desky

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

Shanxi Black žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, ostrov desky, barové desky, stolní desky, pracovní desky
Stupeň kvality kamenných bloků
Kvalifikovaných pracovníků a přesná výroba
Přísně kontroly jakosti během výroby
Profesi balení podle silných dřevěných beden, dobře chráněné pro dodávku
Pečlivě načítání a upevněte v továrně zkušenými pracovníky
Mají velkou výhodu v desce projektů, může vás ujistit, Top kvality, konkurenční ceny a na včasné dodávky pro kuchyňské desky, marnost topy... S naší podporou budete ger stále více a více projektů.
1. materiál:
Žula, mramor, křemenec, umělé kameny
2. barvy k dispozici:
Čínské žuly:
Shanxi Black, Blue Butterfly, tygří kůže bílá, tygří kůže žluté, zlaté zapadajícího slunce G682, G603 Crystal White, G640 Luna Pearl, G664 Bainbrook Brown, Spary bílá, G655 Hazel bílá, květ velký G439, Seawave zelená, mysteriózním zlatý podzim...
Wordwide žuly:
Tan Brown, absolutní černá, Baltic Brown, tropické Brown, Kaledonie Brown, Saphire Brown, Ubatuba, Kašmír bílý, Kashmir Gold, černá Galaxy, Mardura zlato, mysteriózním Veneziano, Santa Cecilla, Emperald Pearl, Shiva zlato...
Mramor:
Emperador tma / světlo, Carrara bílá, Crystal White...
Křemen:
Vícebarevné, obyčejné barvy, zrcadlo a sklo, původní mramor
Ostatní požadované barvy přírodního kamene a umělého kamene.
3. dostupné velikosti:
96andquot; -120andquot; X 26andquot; 96andquot; X 36andquot; 96andquot; X 39andquot; 96andquot; X42andquot; 96andquot; X52andquot;...
34andquot; X22andquot; 36andquot; X22andquot; 72andquot; X22andquot;...
Ostatní požadované velikosti.
4. Tloušťka: 3/4andquot; 1 1/2andquot; nebo jiné pokud speciálně.
5. opracování hran:
Plný Bullnose, půl bullnose, plochá zmírnil (zmírnil okraj), zkosení nahoře, poloměr horní, laminované desky, žlábkovnice Edge, Dupont, zkosený zpracovány a leštěné nebo jiné.
6. náplň: Silné dřevěné bedny
Naši šikovní pracovníci následuje přísné kontroly kvality od samého začátku až ke konečnému produktu.
Žula jméno:Shanxi Black, Blue Butterfly, tygří kůže bílá, G682 Sunset Gold, G640 Luna Pearl, G603 Křišťálová bílá, Spary bílá, Baltic Brown...
Barva: Bílá, černá, žlutá, hnědá, zelená, červená, růžová...
Desky 98andquot; X26andquot; , 96andquot; X26andquot; , 108andquot; -120andquot; X26andquot; , 96andquot; X36andquot; ...
Marnost topy 36andquot; X22andquot; 25andquot; X22andquot; , 37andquot; X22andquot; , 49andquot; X22andquot; , 72andquot; X22andquot; ...
Dokončit hrany Leštěná, snadnost Bullnose, zkosené, žlábkovnice, ostrý, EKT
Čas dodání Do 15 dnů o 1 kontejner, pak týdenní loď

* Tvaru oblouku deska vypadá tak dokonale.
Arc-shaped countertop looks so perfect. 0011
* Lamino leštěné hrany. Můžete najít spoj? Jsme jen skrýt kloubu.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0012
* Je broušená45° úhel hrany sesazenka, ale kloub je neviditelný, takže dokonalé jako integrované.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0013
Profil okraje pracovní desky YEYANG
Countertops EDGE-PROFILE
Jak fungujeme?-YEYANG
how we work-yeyang_01

Vás vítá na Xiamen Yeyang Stone Group. Jsme kamenné továrny, která se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou China.For více než 23 let, co jsme vystudovali na kámen výroba.

Xiamen Yeyang Stone Group je přední výrobce kamenné založena v roce 1993 se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou andamp; Nantong město nedaleko Šanghaje.

Jako skupina není YEYANG mít pouze vlastní 3 závody, ale i skupiny s více než 20 rodinná továren. Od roku 1993 jsme investovali více než 10 lomy, včetně bílé lámaný mramor, šedá lámaný mramor, černá lámaný mramor, žula a travertin.

S velkou sílu na základě 2 obchodování companiesandamp; 3 kvalifikovaných a profesionálních továrnách (s celkovou plochou více než 60 000 m²), jeden z velkých továrny je speciálně pro křemen desky a marnost topy, které jsou většinou pro vývozní trhy; a jedna továrna na výrobu žulové desky a řezané na určitý rozměr, deska stolu s 4 gangsaw; Poslední nová továrna v městě Nan Tong poblíž Šanghaje je usazen v 2014 zpracování mramoru, mramorová deska, projekt nařezané na míru.

Jsme přístup k mnoha nových čínských mramorové lomy a my nabízí široké výběry většina prémiových kuličky vybrané ze stovek lomů. Mnoho nových kuličky z Číny a jiných zemí jsou uvedeny v naší nové základny mramoru, s rozlohou více než 60.000 čtverečních metrů. Budeme i nadále všechny druhy nových kuličky pro různé požadavky našich zákazníků. Vítejte na nás obrátit, pokud jste GONING svatební zakoupení jakéhokoliv nového materiálu z Číny.

Naším posláním je poskytovat vynikající služby s nejvíce konkurenceschopnou cenu a nejlepší kvalitu výrobků pro naše zákazníky. Je nám velkým potěšením vidět mnoho nových zákazníků se naše stálé partnery a vzájemný růst s našimi zákazníky v posledních letech.

Uspokojí vás s námi od začátku až do konce!.


Že byl zaměřen na kámen výroba více než 23 let, Yeyang kámen továrny nyní přináší vysokou kvalitu a konkurenceschopné ceny shanxi černé žulové desky na prodej pro koupelnu s levnou. Mít přístup k mnoha čínských mramorové lomy, jsme bohaté na kvalitní materiálové zdroje. Prosím spolehnout, koupit naše levné produkty. Také jsou k dispozici také přizpůsobené služby a rychlé dodání.

Hot Tags: Shanxi černé žulové desky na prodej pro koupelnu s levnou, levně
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit