Přírodní sleva galaxie černé žulové desky pro kuchyně výběr s nejlepší cena

Jsme továrna pro výrobu kuchyňské desky, marnost desky, kuchyňský ostrůvek, bar top, vana Surround a různé dekorace čítač rezidentní projekt domu & hotel nebo přeměňuje budovy.

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

Galaxie černé žulové kamenné marnost Top kuchyně
Jsme továrna pro výrobu kuchyňské desky, marnost desky, kuchyňský ostrůvek, bar top, vana Surround a různé dekorace čítače pro rezidentní dům andamp; Hotelový projekt nebo přeměňuje budovy.
PODROBNÝ POPIS:
(1) standardní velikost:
Marnost Top: 25andquot; x 22andquot; 31andquot; x22andquot; 37andquot; x22andquot; 49andquot; x22andquot; 61andquot; x22andquot;
Kuchyně Top: 25 1/2andquot; x96andquot; 26andquot; x96andquot; 25 1/2andquot; x108andquot; 26 1/2andquot; x108andquot;
Kuchyňský ostrov: 98andquot; x42andquot; 76andquot; x42andquot; 76andquot; x36andquot; 86andquot; x42andquot; 96andquot; x36andquot;
Pracovní deska Snack Bar: 18andquot; x98andquot; 18andquot; x108andquot;
Tloušťka desky v 3/4andquot; nebo 1 1/2andquot; nebo jiné pokud speciálně; Nebo dle customersand #39; požadavky.
(2) materiály: Čínské žuly, importované žuly Uba Tuba, mysteriózním Veneziano, Balitc Brown, absolutní černá, černá, Blue Pearl, S. T. Cecilia, zlaté Rust, Rosa Beta, leopardí kůže, Čína zelená, žula Shanxi Black...
(3) edge podrobnosti: rovný okraj, Bullnose Double, zkosení Double 1/4andquot; x1/4andquot; Ogeeandamp; Poloměr dolní; Nebo za customersand #39; požadavek.
(4) Kvalita:
Tolerance tloušťky: +/-1mm
Leštění stupeň: nad 90
(5) balení: pěnové / plastové mezi leštěné tvář, pak zabalené ve silná dřevěné kotce který je vhodný pro námořní dopravu.
Všechny zadané velikosti s jeden backsplash a dva sidesplash, jeden k dispozici nebo dvě k dispozici umyvadlo. Také dodává klipu kotvy a kotevní otvory.
Platební podmínky: 30 % vkladu, bilance proti B/L kopie.
Nejdůležitější je, že pro potvrzení před načítání a pomáhají nám bude fotit produkce si sjednat dodávku. Pak můžete ovládat všechny možné riziko za naši pomoc.
Jste vítáni nás kontaktovat. Jakýkoli dotaz, jen mi email nebo volejte mi zdarma, pak vám nabídneme naši konkurenční cenu.
Název produktuGalaxie černé žulové desky
Povrch hotovéhoLeštěný
MOQ100M 2
Cílový trhGlobální
Platební podmínky30 % předem TT + 70 % proti B/L kopírovat
Dodávka7-25 dní po potvrzení objednávky
Využitíkuchyň, koupelna, Pultová, marnost nahoru, jímky, podlahy

* Tvaru oblouku deska vypadá tak dokonale.
Arc-shaped countertop looks so perfect. 0011
* Lamino leštěné hrany. Můžete najít spoj? Jsme jen skrýt kloubu.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0012
* Je broušená45° úhel hrany sesazenka, ale kloub je neviditelný, takže dokonalé jako integrované.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0013
Profil okraje pracovní desky YEYANG
Countertops EDGE-PROFILE
Jak fungujeme?-YEYANG
how we work-yeyang_01

Vás vítá na Xiamen Yeyang Stone Group. Jsme kamenné továrny, která se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou China.For více než 23 let, co jsme vystudovali na kámen výroba.

Xiamen Yeyang Stone Group je přední výrobce kamenné založena v roce 1993 se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou andamp; Nantong město nedaleko Šanghaje.

Jako skupina není YEYANG mít pouze vlastní 3 závody, ale i skupiny s více než 20 rodinná továren. Od roku 1993 jsme investovali více než 10 lomy, včetně bílé lámaný mramor, šedá lámaný mramor, černá lámaný mramor, žula a travertin.

S velkou sílu na základě 2 obchodování companiesandamp; 3 kvalifikovaných a profesionálních továrnách (s celkovou plochou více než 60 000 m²), jeden z velkých továrny je speciálně pro křemen desky a marnost topy, které jsou většinou pro vývozní trhy; a jedna továrna na výrobu žulové desky a řezané na určitý rozměr, deska stolu s 4 gangsaw; Poslední nová továrna v městě Nan Tong poblíž Šanghaje je usazen v 2014 zpracování mramoru, mramorová deska, projekt nařezané na míru.

Jsme přístup k mnoha nových čínských mramorové lomy a my nabízí široké výběry většina prémiových kuličky vybrané ze stovek lomů. Mnoho nových kuličky z Číny a jiných zemí jsou uvedeny v naší nové základny mramoru, s rozlohou více než 60.000 čtverečních metrů. Budeme i nadále všechny druhy nových kuličky pro různé požadavky našich zákazníků. Vítejte na nás obrátit, pokud jste GONING svatební zakoupení jakéhokoliv nového materiálu z Číny.

Naším posláním je poskytovat vynikající služby s nejvíce konkurenceschopnou cenu a nejlepší kvalitu výrobků pro naše zákazníky. Je nám velkým potěšením vidět mnoho nových zákazníků se naše stálé partnery a vzájemný růst s našimi zákazníky v posledních letech.

Uspokojí vás s námi od začátku až do konce!.


Yeyang kámen továrny s zaměřuje na kámen výroba více než 23 let, a přináší vysokou kvalitu a konkurenceschopnou cenu přírodní sleva galaxie černé žulové desky pro kuchyně výběr s nejlepší cenu. Mít přístup k mnoha čínských mramorové lomy, jsme bohaté na kvalitní materiálové zdroje. Prosím spolehnout, koupit naše levné produkty. Také jsou k dispozici také přizpůsobené služby a rychlé dodání.

Hot Tags: přírodní sleva galaxie černé žulové desky pro kuchyně výběr s nejlepší ceny, levné, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit