Domů > Zdroj mramoru > Standardní velikost desky

Standardní velikost

YEYANG LOGO 01.jpg

Velkoobchod Kuchyňská deska & Koupelna Marnost topy

Kamenné desky jsou nádherné, což dělá žuly, křemene a mramoru je nejoblíbenější materiály pro desku. Obstojí při každodenním používání, aniž by vykazovali opotřebení, a nadále vypadají stejně skvěle jako v den, kdy jste jej nainstalovali. S přírodním kamenným materiálem vám desky přinášejí jedinečný a atraktivní vzhled, protože se skládají z mnoha různých minerálů. S navrženým křemenem stačí trávit méně času údržbou. Bez ohledu na to, jaké tvary jsou, dodáváme cut-to-size položky, aby se projekty perfektní. Je to jen osobní preference.

dodáváme standardní desky pro supermarket, velkoobchodníka, prodejce s velikostí 108 "x26" nebo více velikostí k dispozici.

Ať už jste dodavatel, owener, bulider nebo velkoobchodník, prodejce, Historie Desky jak může pomoci vaše projekty a podnikání s naší marnost vrcholy. Jako expert na dodavatele Hospitality & Multi-family Stone dodáváme nejen pro projekty, ale také spoustu starndand a kamenných koupelnových marnostových topů pro velkoobchodníky, supermakety a maloobchodníky. Starndand typy se čtvercem a zakřivené přicházejí v 22 "x25"x3/4", 22"x31"x3/4", 22"x37"x3/4", 22"x49"x3/4", 22"x61"x3/4", atd. K dispozici jsou přizpůsobené balíčky. Historie Desky bude vaše společnost, logo, slova a to, co chcete.


-viz podrobnosti s naším VR Link na adresehttps://www.linked-reality.com/company/11274/en

【Vip kupující informovatceo@china-stone-experts.com