Domů > O nás > Profil společnosti

YEYANG LOGO 01.jpg

Xiamen Yeyang Stone Group je přední výrobce kamene založený v roce 1993, který se nachází v kamenném rodném městě Xiamen & Shuitou. Již více než 23 let se specializujeme na kamennou výrobu. Yeyang není jen společnost, ale skupina s více než 20 rodinnými továrnami.


Od roku 1993 jsme investovali více než 10 lomů, včetně Castro White Marble, Vermont Grey Marble, Black Ice Flower Marble, Granite a travertin. S velkou silou díky 2 obchodních společností & 3 kvalifikovaných a profesionálních továren (s celkovou plochou nad 60 000 m²;) je naším posláním poskytovat našim zákazníkům vynikající služby s nejkonkurenceschopnější cenou a nejkvalitnějšími produkty. Je nám velkým potěšením vidět mnoho nových zákazníků, kteří se stali našimi pravidelnými partnery a vzájemný růst s našimi zákazníky v posledních letech.

Máme přístup k mnoha novým čínským mramorovým lomům a nabízíme širokou škálu výběrů z nejvíce prémiových kuliček vybraných ze stovek lomů. Mnoho nových kuliček z Číny a dalších zemí jsou uvedeny v naší nové mramorové základně, s plochou více než 60.000 metrů čtverečních. Budeme i nadále přinášet všechny druhy nových kuliček, aby splňovaly různé požadavky našich zákazníků. Vítejte na nás kontaktovat, pokud se chystáte koupit nějaký nový materiál z Číny.

Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory

Dodavatel služeb na jednom ráně

-Více než 20 rodinných továren

-Více než 28 let zkušeností s kamenem

-Více než 30 lom zdroje

-Více než 60 vyvážejících zemí

-Více než 70 profesionálních projektů

-Více než 100 družstevních továren

-Více než 280 pracovníků a prodejní tým

-Více než 500 aktivních zákazníků

-Více než 800 kontejnerů za rok na vývoz

-Více než 1600 kamenných výrobků, jako jsou kuchyňské desky, koupelna marnost desky, inženýrství křemen, desky, dlaždice, mozaika, dlaždič, obklady stěn, dlažební kostky ... Atd.

-Více než 5000 Stone Sourcing, včetně druhů materiálů ze žuly, mramoru, travertinu, čediče, modrého kamene, vápence, pískovce... Atd.

-Více než 60000 M2 továrny

Vítáme vás, abyste se o nás dozvěděli více, kontaktujte nás prosím s jakýmkoli dotazem.


【Vip kupující zeptejte se ceo@china-stone-experts.com】

-Podívejte se na podrobnosti s našíM VR Link na adresehttps://www.linked-reality.com/company/11274/en


Chcete-li se dozvědět více o YEYANG STONE GROUP TAKTO:

-Naše exportní společnosti:

1.Xiamen Yeyang Imp & Exp Co., Ltd.
2.Xiamen Yiqing Imp & Exp Co., Ltd.

3.ENUO GROUP CO.,LIMITED.


-Naše továrny:
1.Jiangsu Yeyang Stone Industry Co., LTD (mramorové desky, cut-to-size)


2.Fujian Yuanhong stavební materiály Co, Ltd (desky, Marnost Tops)


3.Shuitou Yeyang žulové velké desky Factory (žulové desky, desky, cut-to-size)

  

-Naše rodinné továrny: Více než 20 rodinných továren.

Yeyang Rodinné továrny-více než 20 Čína Kamenné továrny Dodávky vše, co potřebujete.


-Materiály:
Mramor, křemen, žula, onyx, čedič, břidlice, pískovec, travertin, bluestone, umělý kámen atd.


-Hlavní produkty:
Mramorové desky & dlaždice, žula & mramor & křemenné desky, marnost desky, projekt cut-to-size, kámen umyvadlo & umyvadlo, krb, mozaika, dlažba & schody, sloupec, sochařství, fontána, terénní úpravy kámen, atd.

 
-PročCHooseUS?
1.Konkurenční cena: 
Jako profesionální výrobce jsme konkurenceschopní v ceně. Mezitím, jako místní známý dodavatel s více než 20 rodinnými továrnami, prodáváme do více než 20 zemí pravidelně za cenu, která nejvíce šetří náklady.


2.Více produktů: 
Naše výrobky jsou ve velké rozmanitosti, například žula, mramor, křemen, onyx, čedič, břidlice, pískovec, travertin, bluestone, quartizit, umělý kámen atd. Bloky, desky, dlaždice, desky, marnost topy, cut-to-size, kámen umyvadlo & umyvadlo, krb, mozaika, dlažba kámen & schody, sloupec, sochařství, fontána, terénní úpravy atd., jsou k dispozici v naší továrně. Bez ohledu na to, jaký druh materiálu & jakou velikost potřebujete, uděláme to pro vás.


3.Kontrola kvality
Všechny produkty jsou pod přísnou kontrolou kvality. Ujišťujeme vás, že to, co nabízíme, jsou vynikající a kvalitní produkty. Od začátku výroby až po kontrolu hotových výrobků věnujeme pozornost všem detailům a snažíme se vyhnout případným chybám.


4.VynikajícíSlužby
Naším posláním je poskytovat našim zákazníkům vynikající full-servis během spolupráce, a dělá to již více než 20 let. Respektujeme vás, naše zákazníky a vaše rozhodnutí. Yeyang Stone Group se týká toho, co vás znepokojuje, a jeho cílem je poskytnout pro vás ty nejlepší možnosti.


5. Vlastní design
Pokud nenajdete specifikaci, kterou potřebujete, kontaktujte nás volně. Libovolnou vlastní velikost lze provést podle vašich specifických požadavků.


Upřímně vítáme každého nového potenciálního klienta, který nás kontaktuje. Nejen, že vám dodáme správné materiály na základě požadované kvality za konkurenceschopnou cenu, ale také vám poskytneme vynikající služby prostřednictvím rychlé reakce s konstruktivními řešeními. Naše úsilí a vaše podpora přináší win-win podnikání, což dělá vy i my jít dál.


Uspokojíte nás od začátku až do konce!