Levné bílé křemenné desky s dvojité umyvadlo koupelna dekorace

Jsme se specializuje na výrobu & export bílý křemen desky / ostrov horní / vanity nahoruDalší rezidenční a komerční projekty s dobrou cenou.

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku

Jsme se specializuje na výrobu andamp; Exportování bílý křemen desky / ostrov top / topforresidential ješitnost a komerční projekty s dobrou cenou.
Specifikace:
Křemen je jedním z uzemněn #39; s nejtvrdší povrchy, což z něj činí ideální a trvalé možnost pro kuchyňské desky a koupelny marností. Křemen je neporézní, eco-friendly povrch, který má jedinečnou směsici krásy a funkčnosti, takže je to atraktivní a praktickou volbou pro jakýkoli životní styl

Umělé / křemenec
Umělý křemen je syntetizován s vysokou čistotu kyselinou promytý 93 % křemene, 7 % polymerového materiálu a malé množství anorganických pigmentů, pod podmínkou, vakuové a prostřednictvím heterogenních materiálové technologie.
0Tento materiál se nazývá umělý kámen Quartz, má k dispozici řadu funkcí s povrchem pevných látek:
1 přírodní krásy: umělé Quartz je vyroben z více než 90 % křemene. Přírodní křemen v umělé Quartz přináší výrazný hloubku, brilantní jas, záblesk záře a v pohodě, solidní pocit jedinečného přírodního kamene.
2. skvrny odpor: umělé Quartz je bez pórů vzduchu a proto je vysoce odolné proti skvrnám od kávy, vína, čaje, ovocné šťávy, olivový olej, make-up a mnoha dalších výrobcích pro domácnost.
3 tepelná odolnost: vydrží to omezené vystavení teplu bez pálení nebo popálení. Požár zapálenou nebude mar umělým Quartz.
4.Strength: Umělý křemen má čtyřikrát větší pevnost v ohybu žuly, takže je méně náchylné k lámání a praskání během přepravy a montáže.
5. bez rozdílu barvy: barva umělých Quartz neblednou a nemění. S plně automatické řízené zařízení je vysoká míra konzistentní barvy standard. V naší vnitřní každodenním životě umělé Quartz nebude slábnout a ztráta lesk kvůli oxidaci, stárnutí, eroze nebo dotyku horké produkty.
6. žádné záření: umělé Quartz nemá žádný vedlejší účinek přímo dotýkat potravin a tělo. Je to zelené prostředí bez žádné záření. Umělý křemen je vhodný pro kuchyňské desky, podlahové dlaždice, obkládacích dlaždic a tak dále.
1Produkt:Umělé křemenec
2Materiály:Vysoká čistota kyselinou promytý 93 % křemene, 7 % polymerového materiálu a malé množství anorganických pigmentů
3Barva:Bílá, černá, červená, zelená, modrá, šedá, hnědá, založit na vzorky.
4Velikost:(a)-Velikost desky: 3050x1450mm, 3050x1250mm,
(b) - Cut - na-velikost: 1200x1200mm, 800x800mm, 1200x800mm, 600x600mm, 300x300mm, 300x600mm
a jiné ne standardní panely velikost.
(c)-pracovní deska: 48 * 26andquot;. 70 * 26andquot; 78 * 26andquot; 96andquot; x26andquot; 108andquot; x26andquot;
(d)-ostrov: 72andquot; x36andquot; 96andquot; x36andquot; 96andquot; x40andquot; 108andquot; x44andquot;
(e)-Vanity top: 22andquot; x25andquot; 22andquot; x31andquot; 22andquot; x37andquot; 22andquot; x49andquot; 22andquot; x61andquot; 22andquot; x73andquot;
5Tloušťka:12mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm
6Dokončení:(a)-povrchová úprava: leštěné, brousek, starožitný, abrazivní tryskání
(b)-straně dokončení: plochý, Easted, Stránka s obrázky od, zkosení, žlábkovnice Bullnose, plný Bullnose.
7Ideální použití:desky, kuchyňské desky, koupelna vanity top, pracovní desky, praní prádla, stolní desky, lavice top, ostrov topy,
Bar topy, backsplashes, sprchovými kouty vana obklopuje, stěny dlaždice, obklady, podlahové dlaždice; a také používaných
pro letiště, metro, nákupní centrum, hotel.
8Balení:(a) - desky: 15 - 20ks balení v seaworth svazku (po funmigation)
(b) - Cut - k-rozměr: 60-80ks balení v bednách seaworth (po funmigation)
(c)-Pultová, Vanity top: 12-25ks pack v seaworth beden, každá povrchu přikryjeme folii PE (po fumiation)
(d) schodiště krok: 80-120ks balení v seaworth beden, každá 1015ks balík (po funmigation)

Polished White Artificial Quartz Vanity Top for Home & Hotel Bathroom
Pracovní deska andamp; Marnost top
Desky jsou zpracování kamene produktu po výrobu desky. Yeyang kamene mohou být zpracovány do různých velikosti a tvaru desky s hranami a díra.
Hlavní produktyŽulové desky, mramorové desce, křemen desky, kuchyňské desky, ostrov top, koupelna marnost nahoru, pracovní stůl, konferenční stolek a Bar Top, břidlice, desky, atd
MateriálPřírodní kámen (žula, mramor apod.) andamp; Umělý kámen (umělý mramor, křemenec, atd)
Oblíbená velikostKuchyňské desky24andquot; x96andquot;-108andquot; 26andquot; x96andquot;-108andquot; 28andquot; x96andquot;-108andquot; 28andquot; x96andquot;-108andquot; atd.
Pracovní deska poloostrov36andquot; / 39andquot; / 28andquot; x 78andquot; atd.
Pracovní deska ostrov:36andquot; x84andquot; 36andquot; x96andquot; 36andquot; x108andquot; atd.
CountertopSnack Bar12andquot; x96andquot; 16andquot; x96andquot; 108andquot; x18andquot; atd.
Panel horní96andquot; x13andquot;-24andquot;
Koupelna marnost top25andquot; X22andquot; , 31andquot; x22andquot; 37andquot; X22andquot; , 49andquot; X22, 61andquot; X22andquot; s / bez Keramické umyvadlo. atd.
Tloušťka: 3/4andquot, 1 1/5andquot; 2cm, 2,5 cm, 2 cm + 2 cm, 3 cm atd.
CustomizedDesignIsWelcome!
MOQ100squaremeter / 10 Set.
Čas dodání15-20 dnů po obdržení záloha ve výši 30 %
BaleníDesky zaplněny pěnového plastu a zabaleny v fumigovaného dřevěných beden, zesílené kovové pásy mimo.
Profil hranyPlný Bullnose, Halfbullnose, žlábkovnice Edge, Dupont, Edge, zkosený zpracovány a leštěné nebo jiné.
Hrany hotovéPlný Bullnose, půl bullnose, reliéfní, ploché zmírnil (zmírnil okraj), šikmé nahoru, poloměr horní, vrstvené, žlábkovnice Edge, Dupont, zkosený zpracovány a leštěné nebo jiné.
Okraje jsou běžně uváděny na kapesní routery, mlýnek nebo CNC zařízení.
Dekorativní efektvysoká a elegantní, takže je to ideální druh moderní dekorativní kámen.
Kontrola kvalityTolerance tloušťky pro dlaždice: + - 0,5 mm; + - 1 mm. Všechny produkty jsou kontrolovány zkušenými QC pak zabaleno.
Hlavní trhUSA, EU, Kanada, Střední východ, Rusko, atd.
Importu barevUbatuba, mysteriózním výtvarné, Baltic Brown, tropické Brown, Blue Pearl, modré oči, Emerald Pearl, Imperial Gold, Imperial Brown, nové benátské zlato, Kashmir gold, River White, řeka žlutá, černá, Colombo zlato, Santa Cecilia, mysteriózním Fiorito, mysteriózním Veneziano, Aran bílá, Vyara Gold atd.
Čínská barvyG682 Sunset Gold, G562 Maple červená Čína, Shanxi Black, Butterfly Blue, Butterfly Green, tygří kůže žlutá, Pearl Green, Pearl White, Diamond Flower atd
Výhody(1) více než 20 let zkušeností v oblasti výroby zpracování kamene
(2) chápeme, že kvalitě záleží nejvíc, takže sledujeme velmi přísné kontroly kvality syestem pokaždé a pokaždé, když.
(3) zodpovědné a pozorný ke každému klientovi
(4) profesionální tým QC, všechny byly v tomto řádku 8 let nahoru
Naše desky andamp; Marnost top patří:Nabízíme desky produkty, jako jsou žulové desky, žulové kuchyňské desky, mramorové desky, kuchyňské desky, kamenné desky quartz, kamenné desky, křemen desky, umělé kamenné desky, lowes žulové desky, montované žulové desky, přírodní kamenné pracovní desky, pracovní desky, křemen kuchyňské desky, koupelnové desky, vanitytop, mramor marnost nahoru, žula marnost nahoru, křemen marnost nahoru, umělého kamene marnost nahoru, kuchyňskou deskou, topy, stolní deska, koupelna top, módní top , žulová deska, kuchyňské kamenné desky stolu, žulové desky, kuchyňské kamenné desky stolu, křemen top

* Tvaru oblouku deska vypadá tak dokonale.
Arc-shaped countertop looks so perfect. 0011
* Lamino leštěné hrany. Můžete najít spoj? Jsme jen skrýt kloubu.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0012
* Je broušená45° úhel hrany sesazenka, ale kloub je neviditelný, takže dokonalé jako integrované.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0013
Profil okraje pracovní desky YEYANG
Countertops EDGE-PROFILE
Jak fungujeme?-YEYANG
how we work-yeyang_01

Vás vítá na Xiamen Yeyang Stone Group. Jsme kamenné továrny, která se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou China.For více než 23 let, co jsme vystudovali na kámen výroba.

Xiamen Yeyang Stone Group je přední výrobce kamenné založena v roce 1993 se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou andamp; Nantong město nedaleko Šanghaje.

Jako skupina není YEYANG mít pouze vlastní 3 závody, ale i skupiny s více než 20 rodinná továren. Od roku 1993 jsme investovali více než 10 lomy, včetně bílé lámaný mramor, šedá lámaný mramor, černá lámaný mramor, žula a travertin.

S velkou sílu na základě 2 obchodování companiesandamp; 3 kvalifikovaných a profesionálních továrnách (s celkovou plochou více než 60 000 m²), jeden z velkých továrny je speciálně pro křemen desky a marnost topy, které jsou většinou pro vývozní trhy; a jedna továrna na výrobu žulové desky a řezané na určitý rozměr, deska stolu s 4 gangsaw; Poslední nová továrna v městě Nan Tong poblíž Šanghaje je usazen v 2014 zpracování mramoru, mramorová deska, projekt nařezané na míru.

Jsme přístup k mnoha nových čínských mramorové lomy a my nabízí široké výběry většina prémiových kuličky vybrané ze stovek lomů. Mnoho nových kuličky z Číny a jiných zemí jsou uvedeny v naší nové základny mramoru, s rozlohou více než 60.000 čtverečních metrů. Budeme i nadále všechny druhy nových kuličky pro různé požadavky našich zákazníků. Vítejte na nás obrátit, pokud jste GONING svatební zakoupení jakéhokoliv nového materiálu z Číny.

Naším posláním je poskytovat vynikající služby s nejvíce konkurenceschopnou cenu a nejlepší kvalitu výrobků pro naše zákazníky. Je nám velkým potěšením vidět mnoho nových zákazníků se naše stálé partnery a vzájemný růst s našimi zákazníky v posledních letech.

Uspokojí vás s námi od začátku až do konce!.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY
1.Q:Whereisyourcompany?
A: naše firma sídlí v městě Xiamen, Fujian, Čína. (PSČ: 364004), v blízkosti Xiamen města Číny, navštívit nás můžete z vaší země na mezinárodní letiště Xiamen! To trvá asi 15 minut autem od letiště na naší provozovně (pobočky)
2.Q:Whereistheshippingport?
A: WeshiptheproductsviaXiamenport.oranyotherportsdependsonyourneed.
3.Q:DoyouhaveOEMservice?
A: Ano, weofferOEMserive.
4. Q:Whatisyourdeliverytime?
A: Usually15-20daysafterreceiving30 % deposite
5. Q:Howaboutsample?
A: Sampleforfree.
Přečtěte si více v naší webstite:www.china-stone-experts.com
O nás:
Od roku 2006, spolu s devíti adospělých #39; vývoj, máme žuly andamp; Římský kamenolom travertinových více než 10 lomy a také jsme se včetně dvou obchodní společnosti a tři továrny, naše továrna je více než 60,000 m⊃2;. Nejen to plus plně smíšený více než 10 továren ve vlastnictví rodiny Yeyang kámen skupin, jsme jediná společnost, která má rodinu, továrny jsou také do travertin, pískovec, umělé kameny, dlažba stone, sochařství výrobky a tak dále.
Polished White Artificial Quartz Vanity Top for Home & Hotel Bathroom
Naše hlavní produkty:Nabízíme výrobky z kamene jako žula andamp; Mramorové andamp; Křemen desky, marnost desky, kuchyňské andamp; Koupelna pult, velké desky, řez na velikosti projektu, dlaždice, kámen dřez andamp; Kotliny, ohniště, mozaika, zámková dlažba andamp; Schody, sloupec, sochy, fontány, terénní úpravy položek...
A tak dále a materiály, které používáme jako žula, mramor, čedič, břidlice, pískovec, travertin, břidlice, Quartizite, Umělý kámen... atd.

Že byl zaměřen na kámen výroba více než 23 let, Yeyang kámen továrny nyní přináší vysokou kvalitu a konkurenceschopné ceny levné bílé křemenné desky s dvoudřez koupelna dekorace. Mít přístup k mnoha čínských mramorové lomy, jsme bohaté na kvalitní materiálové zdroje. Prosím spolehnout, koupit naše levné produkty. Také jsou k dispozici také přizpůsobené služby a rychlé dodání.

Hot Tags: Levné bílé křemenné marnost topy s dvojité umyvadlo koupelna dekorace, levné, cena
Dotaz

You Might Also Like