Kvalitní přírodní orientální bílého mramoru marnost topy s jímky pro Kithcen a Koupelnový nábytek

Marnost topy orientální bílý mramor kuchyňské a koupelnové desky / kuch desky pro komerční projekty s dobrou cenou

Podrobnosti o produktu

Marnost topy orientální bílý mramor kuchyňské a koupelnové desky / kuch desky pro komerční projekty s dobrou cenou


1 produktNový design přírodního Oriental bílé mramorové desce marnost top
2.Finish:Broušený, leštěný, pískované
3.Cover:

Desky, ostrov topy, stůl stůl, pracovní desky, marnost topy, thresold mramorové desky andamp; ješitnost, Ostravice, vana prostorový, okenní parapet.

4.Size:Standardní žuly andamp; mramorové desky: 108andquot; x26andquot; 96andquot; x25.5andquot;
Ostrov, horní: 96andquot; x36andquot; 108andquot; x44andquot; 96andquot; x40andquot; 72andquot; x36andquot;
marnost topy: 22andquot; x25andquot; 22andquot; x31andquot; 22andquot; x37andquot; 22andquot; x49andquot; 22andquot; x61andquot; x22andquot; x73andquot;.
Ostatní proti předpisům měření mohou být provedeny v Sino fandit, a my také sprchový panel (okolí vany)
5. kontrola kvality:Velikost tolerance: ± 0,5 mm ~ ±1 mm
Lesk: 90 stupňů leštěná nebo nahoru
Přísná QC řídicí systém zajistí, že každý kousek je přísně kontrolovány před balení
6. horkou mramorovou materiály:Tmavě Emperador, lehká emperador, Crema Marfil, Bianco Carrara, Volakas, Sunny béžová, béžová Galala, Botticino Classico, Perlato Svevo, Rosso Antico, Rosso Alicante, béžový travertin, Nero Marquina, Čína káva, bílý nefrit, bílý mramor, Guangxi bílá, Crystal bílé, dřevěné žluté obilí, fosilní Grey, černý mramor, atd.
7. hot žuly materiály:
G603 G682, G654, G684, G636, G439, shanxi black, Čína zelené, hnědé opálení, Santa cecilia, mysteriózním firota, Kashimir zlato, černý galaxie, verde Ubatuba, Butterfly zelené, mysteriózním Kalifornie, mysteriózním Cecilia, absolutní černé, Paradiso, mysteriózním Veneziano, mysteriózním výtvarné
8.payment:30 % před vklad přes TT, zbytek platí TT nebo L/C na pohled po nákladní připraven
9.Delivery:do 20 dnů od uložení přijaté
10.Advantage:Vlastní lom a továrny s více než 10 let zkušeností
Přísná QC tým zajistit kvalitu vašich produktů
Profesionální prodejní servisní tým v Xiamen zajišťují pohodlné a rychlé dodávky

Vítejte vzorku a zkušební řád pro tuto výrobu.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo dotazy, prosím neváhejte a kontaktujte nás na vaše pohodlí.

Jsme vedoucí přírodní žuly andamp; křemen desky vývozce z ChinaMarble je Metamorfovaná hornina najdeme v horských oblastech většiny zemí světa. Mramoru těženého v Indii, Číně, Itálii a Španělsko představuje většinu mramoru, co do objemu, který se používá po celém světě. Protože jeho krásu a eleganci mramor je oblíbenou volbou pro desky, podlahy, foyer, obklady krbu a krbů, stěny a parapety.

Orientální bílý mramor pult andamp; Marnost top

Mramorové desky andamp; Marnost Top jsou zpracování přírodního mramoru produktu po výrobu desky. Yeyang kamene mohou být zpracovány do různých velikosti a tvaru desky s hranami a díra.

Hlavní produkty

Mramorová pracovní deska, kuchyňské desky, ostrov střecha, koupelna marnost nahoru, pracovní deska, konferenční stolek a shora

Materiál

100 % přírodní mramor

Oblíbená velikost

Kuchyňské desky

24andquot; x96andquot;-108andquot; 26andquot; x96andquot;-108andquot; 28andquot; x96andquot;-108andquot; 28andquot; x96andquot;-108andquot; atd.

Pracovní deska poloostrov

36andquot; / 39andquot; / 28andquot; x 78andquot; atd.

Pracovní deska ostrov:

36andquot; x84andquot; 36andquot; x96andquot; 36andquot; x108andquot; atd.

CountertopSnack Bar

12andquot; x96andquot; 16andquot; x96andquot; 108andquot; x18andquot; atd.

Panel horní

96andquot; x13andquot;-24andquot;

Koupelna marnost top

25andquot; X22andquot; , 31andquot; x22andquot; 37andquot; X22andquot; , 49andquot; X22, 61andquot; X22andquot; s / bez Keramické umyvadlo. atd.

Tloušťka: 3/4andquot, 1 1/5andquot; 2cm, 2,5 cm, 2 cm + 2 cm, 3 cm atd.

Pracovní deska andamp; Marnost top balení Detail:

countertop packing

countertop packing

* Tvaru oblouku deska vypadá tak dokonale.
Arc-shaped countertop looks so perfect. 0011
* Lamino leštěné hrany. Můžete najít spoj? Jsme jen skrýt kloubu.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0012
* Je broušená45° úhel hrany sesazenka, ale kloub je neviditelný, takže dokonalé jako integrované.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0013
Profil okraje pracovní desky YEYANG
Countertops EDGE-PROFILE
Jak fungujeme?-YEYANG
how we work-yeyang_01

Vás vítá na Xiamen Yeyang Stone Group. Jsme kamenné továrny, která se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou China.For více než 23 let, co jsme vystudovali na kámen výroba.

Xiamen Yeyang Stone Group je přední výrobce kamenné založena v roce 1993 se nachází v kamenné město Xiamen andamp; Shuitou andamp; Nantong město nedaleko Šanghaje.

Jako skupina není YEYANG mít pouze vlastní 3 závody, ale i skupiny s více než 20 rodinná továren. Od roku 1993 jsme investovali více než 10 lomy, včetně bílé lámaný mramor, šedá lámaný mramor, černá lámaný mramor, žula a travertin.

S velkou sílu na základě 2 obchodování companiesandamp; 3 kvalifikovaných a profesionálních továrnách (s celkovou plochou více než 60 000 m²), jeden z velkých továrny je speciálně pro křemen desky a marnost topy, které jsou většinou pro vývozní trhy; a jedna továrna na výrobu žulové desky a řezané na určitý rozměr, deska stolu s 4 gangsaw; Poslední nová továrna v městě Nan Tong poblíž Šanghaje je usazen v 2014 zpracování mramoru, mramorová deska, projekt nařezané na míru.

Jsme přístup k mnoha nových čínských mramorové lomy a my nabízí široké výběry většina prémiových kuličky vybrané ze stovek lomů. Mnoho nových kuličky z Číny a jiných zemí jsou uvedeny v naší nové základny mramoru, s rozlohou více než 60.000 čtverečních metrů. Budeme i nadále všechny druhy nových kuličky pro různé požadavky našich zákazníků. Vítejte na nás obrátit, pokud jste GONING svatební zakoupení jakéhokoliv nového materiálu z Číny.

Naším posláním je poskytovat vynikající služby s nejvíce konkurenceschopnou cenu a nejlepší kvalitu výrobků pro naše zákazníky. Je nám velkým potěšením vidět mnoho nových zákazníků se naše stálé partnery a vzájemný růst s našimi zákazníky v posledních letech.

Uspokojí vás s námi od začátku až do konce!.


Že byl zaměřen na kámen výroba více než 23 let, Yeyang kámen továrny nyní přináší vysokou kvalitu a příznivou cenu kvalitní přírodní orientální bílého mramoru marnost topy s jímky kithcen a Koupelnový nábytek. Mít přístup k mnoha čínských mramorové lomy, jsme bohaté na kvalitní materiálové zdroje. Prosím spolehnout, koupit naše levné produkty. Také jsou k dispozici také přizpůsobené služby a rychlé dodání.

Hot Tags: kvalitní přírodní orientální bílého mramoru marnost topy s jímky pro kithcen a Koupelnový nábytek, levné, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit